Pakiet XXL


Pakiet All Inclusive! Wszystko, czego potrzebujesz, aby uczynić swój wyjątkowy dzień jak z bajki - w jednym, tańszym pakiecie. Pozwól nam sprawić, żeby Twoja uroczystość była jak z bajki.

Fotobudka jest niezmiennym hitem na wielu weselach i innych uroczystościach. Ludzie chętnie korzystają z możliwości zrobienia sobie szalonego zdjęcia na pamiątkę. Śmieszne przebrania czy głupie miny - w fotobudce można wszystko.

Napis “Love” jest przepięknym, romantycznym akcentem. Chętnie jest oblegany przez osoby, które pragną zrobić sobie wyjątkowe, pamiątkowe zdjęcie. Dodaje niewątpliwego uroku na każdym weselu.

Balony są stałym elementem wystroju na wielu imprezach. Te wypełnione helem dodadzą uroku, a także sprawią dużo frajdy dorosłym i dzieciom.

Bańki mydlane są bardzo popularne, zwłaszcza w plenerach. Wyjątkowe kolory i kształty przyciągają wzrok i zapewniają mnóstwo zabawy nie tylko najmłodszym.

Ciężki dym zapewni niezapomniane wrażenia. Doskonale sprawdza się podczas pierwszego tańca. Podkreśli urok chwili, zapewni westchnienia zachwytu gości i będzie efektownie wyglądał na zdjęciach czy wideo.

Daj się rozpieścić i wzbudź zachwyt u swoich gości. Sprawimy, że Twoje wesele będzie niezapomniane.

Kontakt

Dane kontaktowe

  • 506 812 406
  • biuro@twojevent24.pl

Współpracujemy z:

Fotobudka, Napis LOVE, Ciezki Dym itd.......

Formularz kontaktowy

  Help