Pakiet XL


Wyjątkowy pakiet na specjalną okazję! Spraw, aby ten dzień był piękny, niezapomniany i pełen dobrej zabawy. Skorzystaj z hitów ostatnich lat. Zachwyć wszystkich na swoim weselu i zagwarantuj im niezapomniane przeżycia!

Fotobudka jest często oblegana na wszystkich imprezach, szczególnie na weselach. Pozwala sobie zrobić szalone, radosne zdjęcia w wyjątkowy sposób. Zdjęcia następnie udostępniamy poprzez specjalnie przygotowaną stronę internetową.

Napis “Love” dodaje mnóstwo nastroju. Jest często oblegany przez fotografów i gości w celu zrobienia sobie zdjęcia. Delikatne, rozproszone światło dodaje klimatu. Napis można postawić zarówno na parkiecie, jak i w plenerze.

Balony dodają mnóstwo uroku do wystroju sali oraz frajdy dla najmłodszych. Wiele kolorów i wzorów pozwala wybrać coś dla siebie. Balony wypełnione helem długo unoszą się w powietrzu i tworzą w ten sposób niepowtarzalny klimat.

Bańki cieszą się ogromną popularnością. Dodają bajkowości, ale zapewniają też mnóstwo zabawy dla najmłodszych, którzy próbują je złapać. Świetnie wychodzą na zdjęciach. Doskonale sprawdzą się w wyjątkowych momentach.

Duży pakiet pozwala uczynić wesele wyjątkową uroczystością. Spraw, aby ten dzień był niezapomniany - w pakiecie taniej.

 

Kontakt

Dane kontaktowe

  • 506 812 406
  • biuro@twojevent24.pl

Współpracujemy z:

Fotobudka, Napis LOVE, Ciezki Dym itd.......

Formularz kontaktowy

  Help