Pakiet M


Podstawowy pakiet must have na wesela! Oczaruj gości eleganckim napisem “Love”, zapewnij im niezapomnianą zabawę i wspaniałe pamiątki w postaci zdjęć!

Dzięki fotobudce uwiecznisz swoich gości na nietypowych, wesołych zdjęciach. Zapewni ona też mnóstwo zabawy i okazji do zrobienia czegoś nietypowego. Zdjęcia są udostępniane przez internet - dzięki temu w łatwy i szybki sposób można je rozdać i obejrzeć. Fotobudka to hit ostatnich lat na wesela, który doskonale się sprawdza i podkręca zabawę.

Napis “Love” jest hitem dzięki wyjątkowemu nastrojowi, który wprowadza. Wspaniale wychodzi na zdjęciach i często jest oblegany zarówno przez fotografów, jak i gości. Delikatne, rozproszone światło dodaje uroku. Świetnie sprawdzi się zarówno na weselu w plenerze, jak i na sali.

Dzięki wynajmowi w pakiecie oszczędzasz pieniądze i czas. Zajmiemy się wszystkim. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wysoką jakość usług. Zadbamy, aby wszystko było na czas i odbywało się zgodnie z planem i oczekiwaniami Państwa Młodych. Spraw, aby ten dzień był wyjątkowy i niezapomniany.

 

Kontakt

Dane kontaktowe

  • 506 812 406
  • biuro@twojevent24.pl

Współpracujemy z:

Fotobudka, Napis LOVE, Ciezki Dym itd.......

Formularz kontaktowy

  Help